امروز: ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
مهمترین عناوین
زنبور.نت > درباره ما

درباره ما

زنبور.نت یک پرتال تخصصی زنبورداری به زبان فارسی برای ایرانیان است. این پایگاه به منظور بهره گیری هر چه بیشتر این صنعت و برداشتن گامهای علمی و عملی در راستای ارائه راهکار برای کاربردی نمودن مباحث تخصصی صنعت زنبورداری در ایران پایه گذاری شد و با عنایت به اهمیت روزافزون زمینه های کاربردی فنآوری اطلاعات و نقش بسیار مؤثر آن درحل معضلات و چالشهای موجود و در راستای تامین نیازهای علمی جامعه زنبورداری، این پایگاه اطلاع رسانی فارسی در راستای اقتدار ملی و توسعه صنعت زنبورداری در سال ۱۳۹۰ درکشور شکل گرفت.

استفاده بهینه از توانمندیهای علمی، تخصصی و تجاری در ارائه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و راهکارهای افزایش بهره وری و توسعه پایدار صنعت زنبورداری و فراهم کردن فضای بحث و تبادل نظر بین متخصصین این حوزه و بررسی چالشها، تنگناها و ارائه راهکارهای علمی و عملی در این صنعت پایه و اساس ایجاد سایت زنبور در کشور بوده است.

رسالت زنبور.نت به‌عنوان یک پرتال تخصصی، توانائی بخشیدن به کاربران خود در ابعاد گوناگون کار و صنعت است. ارائه اطلاعات در زمینه‌های مختلف و ایجاد ارتباط الکترونیکی با تولیدکنندگان علم و صنعت به همراه ایجاد بستری مناسب برای انجام عملیات موردنیاز کاربران، هدف اصلی ما در زنبور.نت است که به یاری خداوند بزرگ و استفاده از تکنولوژی‌های نوین در راه رسیدن به آن گام برداشته‌ایم.

پایگاه اینترنتی زنبور.نت در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و به عنوان یک پایگاه رسمی فعالیت می کند و تمامی مطالب آن مطابق با شان و منزلت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

امید آن داریم که با همت و تلاش مستمر و مثبت، مسیر توسعه و اعتلای صنعت زنبورداری کشور را ادامه دهیم و در این جهت دست همکاری خود را به سوی تمامی عزیزان و صاحب نظران این صنعت دراز کرده و امیدوار به همکاری بیش از پیش هستیم.

   با تشکر مدیر سایت
مریم طایفه سلطانخانی