مریم طایفه سلطانخانی مدیریت زنبور.نت کارشناس پرورش زنبور عسل
Send
زنبور.نت > اخبار > وقایع و رویدادها > همایش محصولات و فرآورده های زنبور عسل

همایش محصولات و فرآورده های زنبور عسل

انجمن زنبورعسل ایران، اتحادیه زنبورداران آذربایجان شرقی، شرکت زیست فنآوران زنبورعسل تبریز و موسسه انتشاراتی مهر ایمان افتخار دارند اولین همایش ملی محصولات و فرآورده های زنبورعسل را در کلانشهر تبریز در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۰ برگزار نمایند.

این همایش در بخشهای ارائه مقالات تخصصی، کارگاه های آموزشی، غرفه های نمایشگاهی و کمیسیونهای تخصصی برنامه ریزی شده است.

اولین همایش محصولات و فرآورده های زنبورعسل

۲۷-۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۰

تبریز

بسمه تعالی

انجمن زنبورعسل ایران، اتحادیه زنبورداران آذربایجان شرقی، شرکت زیست فنآوران زنبورعسل تبریز و موسسه انتشاراتی مهر ایمان افتخار دارند اولین همایش ملی محصولات و فرآورده های زنبورعسل را در کلانشهر تبریز در روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۰ برگزار نمایند. این همایش در بخشهای ارائه مقالات تخصصی، کارگاه های آموزشی، غرفه های نمایشگاهی و کمیسیونهای تخصصی برنامه ریزی شده است.

بخش اول مقالات تخصصی:

مقالات تخصصی در دو بخش سخنرانی (۷۰ درصد مقالات پذیرفته شده) و پوستر(۳۰ درصد مقالات پذیرفته شده)  ارائه می گردد. محورهای همایش بشرح زیر می باشد:

·  زیست فنآوری و روشهای نوین در مدیریت پرورش و تولید محصولات زنبورعسل

·  روشهای استحصال عسل و سایر فرآورده های ارگانیک در زنبور عسل

·  فرآوری محصولات زنبور عسل

·  خصوصیات بیولوژیکی و دارویی فرآورده های زنبورعسل

کاربرد محصولات کندو در صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی

·  نقش صنعت زنبورداری در توسعه پایدار کشاورزی

·  زنبورداری تفریحی و تاثیر آن در روح و روان

·  شیوه های آموزش و تبلیغات موثر در ارتقاء فرهنگ مصرف فرآورده های زنبورعسل

·  سند چشم انداز ۱۴۰۴ و سهم زنبورداری در ارتقاء اقتصادی خانوارهای روستایی

 بدینوسیله از کلیه اساتید، محققین، کارشناسان، دانشجویان و دست اندرکاران زنبورعسل کشور دعوت بعمل می آید تا در صورت تمایل به شرکت، ضمن تکمیل فرم ثبت نام خلاصه مقالات خود را طبق دستورالعمل ذیل حداکثر تا تاریخ ۱۰/۹/۹۰ به آدرس الکترونیکی honeybeeseminar@gmail.com  یا از طریق پست در سه نسخه چاپی و همراه با CD مربوطه به دبیرخانه اولین همایش محصولات و فرآورده های زنبورعسل ارسال نمایند:

– خلاصه مقالات ارسالی باید از غنای علمی کافی برخوردار بوده و در برگیرنده اهمیت موضوع، روشها و نتایج بدست آمده از پژوهش و یا تحلیل موضوعات جدید باشد.

– خلاصه مقالات ارسالی نباید در مجلات علمی و همایشهای دیگر ارائه و یا چاپ شده باشد.

– خلاصه مقالات فارسی و انگلیسی بصورت جدا در یک صفحه A4 و حداکثر در ۳۵۰ کلمه تهیه گردد.

– اسامی نویسندگان به ترتیب نام ونام خانوادگی ذکر شود و با کشیدن یک خط زیر نام یکی از نویسندگان ، فرد ارائه دهنده مشخص گردد. آدرس محل کار و شهر نویسندگان خلاصه مقاله در زیر اسامی ذکر شود.

– خلاصه مقالات ارسالی باید توسط نرم ­افزار Word 2003 یا   Word 2007 بشرح زیر تهیه گردد:

* در متن فارسی قلم عنوان میترا سیاه پوینت ۱۴، قلم اسامی نویسندگان و محل کار آنها میترا سیاه پوینت ۱۲ و قلم متن میترا ۱۴، حاشیه چپ و راست ۵/۲ سانتی متر، حاشیه بالا و پایین ۳ سانتی­متر، فواصل سطر متن ۸۵/۰ سانتی متر انتخاب و اسامی لاتین به صورت ایتالیک نوشته شود.

* در متن انگلیسی قلم عنوان Times  new roman 13  Bold  ، قلم اسامی نویسندگان Times new roman 11 Bold ، قلم محل کار نویسندگان Times new roman 11 Italic  و قلم متن Times new roman 12 انتخاب گردد.

 بخش دوم کارگاههای آموزشی:

در کنار همایش کارگاههای آموزشی زیر برگزار می گردد که در صورت تمایل به شرکت در این کارگاهها خواهشمند است محل مربوطه را در فرم ثبت نام تکمیل و از طریق ایمیل یا پست به دبیرخانه همایش ارسال فرمایید.

·  زنبوردرمانی

·  کنترل کیفیت محصولات زنبورعسل

·  مدیریت کلنی ها برای تولید عسل

·  روشهای تولید ژله رویال، گرده، زهر و بره موم

 بخش سوم غرفه های نمایشگاهی:

 به جهت آشنایی دست اندرکاران صنعت زنبورداری و عموم مردم با تجهیزات و محصولات زنبورعسل در کنار همایش اقدام به تشکیل غرفه های نمایشگاهی و عرضه مستقیم محصولات گردیده است. از کلیه تولیدکنندگان دعوت می گردد در صورت تمایل به اجاره غرفه و یا نصب بنر تبلیغاتی در محل همایش، در فرم ثبت نام محل مربوطه را علامت زده و به دبیرخانه همایش ارسال فرمایند.

 آدرس دبیرخانه همایش: تبریز، خیابان آزادی، نبش گلگشت، پارک علم و فنآوری آذربایجان شرقی، مرکز رشد، سایت عصر انقلاب، واحد ۳۳۸.

تلفاکس: ۴۲۶۵۰۴۱-۰۴۱۱

آدرس الکترونیکی همایش: honeybeeseminar@gmail.com