مریم طایفه سلطانخانی مدیریت زنبور.نت کارشناس پرورش زنبور عسل
Send
زنبور.نت > اخبار > عمومی > اهدای نشان طلایی حامی سلامت و کیفیت به اتحادیه زنبورداران

اهدای نشان طلایی حامی سلامت و کیفیت به اتحادیه زنبورداران

اتحادیه سراسری زنبورداران ایران‌زمین در نهمین اجلاس سران و مدیران شرکت‌های نمونه تأثیرگذار در صنعت و اقتصاد کشور (ناپک) به‌عنوان تنها نماینده بخش کشاورزی موفق به دریافت نشان طلایی حامی سلامت و کیفیت شد.

اجلاس یادشده با هدف تدبیر در تولید ملی و امید به درخشش در صنعت جهانی برگزار شد و شرکت‌های موفق در عرصه اقتصادی همراه با رعایت مسائل زیست‌محیطی و بهداشتی را معرفی کرد.

مدیرعامل این اتحادیه در این باره به ایانا گفت: اشتغال‌زایی، رعایت نکات زیست محیطی و بهداشتی، هدر نکردن منابع کشور و حفظ منابع مالی، اخلاق حرفه‌ای، رعایت حوق مشتری و جلب نظر سرمایه‌گذاران خارجی از مواردی بوده که باعث شده اتحادیه سراسری زنبورداران ایران‌زمین نشان “ناپک” را دریافت کنند.

رئیسی سرحدی افزود: امید می‌رود بخش کشاورزی کشور در سال‌های آینده حضور پررنگی در میان سایر بخش‌های اقتصادی کشور داشته باشد و به‌عنوان یک بخش زیربنایی توجه بیشتری به آن شود.

منتخبان دریافت جوایز بین‌المللی، ۵۴ شرکت نمونه و توانمندی هستند که با ارزیابی مبتنی بر اطلاعات دریافتی از سوی سازمان‌های مربوطه و توجه به شاخص مدل‌های بین‌المللی از بین ۹۸۰ شرکت فعال و تراز اول کشور انتخاب شده‌اند.

اجلاس ناپک با حضور نمایندگانی از دولت، بخش خصوصی و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی بین‌المللی روز ۲۸ بهمن‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.