مریم طایفه سلطانخانی مدیریت زنبور.نت کارشناس پرورش زنبور عسل
Send
زنبور.نت > اخبار > عمومی > نارضایتی مصرف کنندگان از عسل تقلبی

نارضایتی مصرف کنندگان از عسل تقلبی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت:‌ عرضه عسل تقلبی آن هم در جلوی دیدگان همه دستگاه‌های نظارتی و کنترلی سبب نارضایتی شده و داد همه را در‌آورده است.

عزیز‌پور در جلسه ستاد تنظیم بازار استان اردبیل اظهار داشت: عسل‌فروشان تقلبی در حاشیه جاده‌ها و ورودی برخی از شهرها به حدی گستاخ شده‌اند که حاضر نیستند به تعهدات انسانی و اجتماعی خود عمل کنند و با فروش عسل‌های تقلبی با رنگ‌های شیمیایی مختلف با جان و حیات مردم بازی می‌کنند.

وی به تنوع شیشه‌ها و رنگ عسل‌های عرضه شده اشاره کرد و یادآور شد: اغلب این عسل‌فروشی‌ها از رنگ‌های صنعتی در عرضه عسل‌های الوان استفاده می‌کنند که ضرورت دارد دانشگاه علوم پزشکی و سازمان صنعت، معدن و تجارت به صورت جدی و قانونی پیگیر این موضوع باشند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل خاطرنشان کرد: قرار نیست ما با جان انسان‌ها بازی کنیم که بهترین تدبیر نیز در این زمینه اطلاع‌رسانی به موقع، برخورد صحیح و جمع‌آوری واحدهای بدون مجوز و صلاحیت‌دار است تا بند و بساط تولید و عرضه عسل تقلبی و غیر‌بهداشتی گرفته شود.

عزیز‌پور گفت: با ابزارهای قانونی و اطلاع‌رسانی به مردم و مسافران می‌توان به کساد بازار این افراد شیاد و متقلب اقدام کرد تا مبادا حیات سالم مردم به خطر بیفتد.