مریم طایفه سلطانخانی مدیریت زنبور.نت کارشناس پرورش زنبور عسل
Send
زنبور.نت > اخبار > استان‌ها > برگزاری کارگاه آموزشی دستگاه جنتر

برگزاری کارگاه آموزشی دستگاه جنتر

برگزاری کارگاه آموزشی دستگاه جنتر، توزیع سوخت زمستانی کشاورزان و برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه پرورش تولید ملکه زنبور عسل در مریوان از اخبار جهاد کشاورزی کردستان است.

یک کارگاه آموزشی یک روزه در خصوص معرفی دستگاه جنتر دستگاه تولید ملکه زنبور عسل و تولید کیک گرده با حضور ۹۳ نفر از زنبورداران شهرستان های سقز و بانه و با همکاری شرکت تعاونی زنبورداران سقز در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان سقز برگزار شد.

در این کارگاه پر اهمیت که با مربیگری مسافر از شرکت زرین ترنج خزر به اجرا درآمد، زنبورداران حاضر در جلسه با نحوه کارکرد دستگاه جنتر که برای تولید ملکه زنبور عسل مورد استفاده قرار می شود آشنا و در خصوص روش تولید کیک جانشین پروتئین گرده زنبور عسل نیز آموزش لازم ارائه شد.

کارگاه آموزشی در مریوان برگزار شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مریوان در این کارگاه آموزشی با حضور تعداد ۴۰ نفراز زنبورداران حرفه ای شهرستان های مریوان و سروآباد در محل سالن همایش مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مریوان برگزار شد.

هاشمی گفت: این کارگاه آموزشی بخش زنبور عسل از استان مازندران در خصوص استفاده از دستگاه مذکور برای تولید ملکه زنبور عسل مطالبی را به صورت تئوری و عملی با استفاده از ویدئو پروژکتور برای حاضران بیان کرد و در پایان زنبورداران با نحوه کارکرد این دستگاه آشنا شدند.