زنبور.نت > اخبار > وقایع و رویدادها > فراخوان هشتمین همایش پژوهشی زنبور عسل

فراخوان هشتمین همایش پژوهشی زنبور عسل

انجمن زنبورعسل ایران مفتخر است هشتمین سمینار پژوهشی زنبورعسل ایران را با همکاری موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در زمینه موضوعات زیر در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ در شهر کرج برگزار نماید.

هشتمین همایش پژوهشی زنبور عسل

 ۹- ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۲

 استان البرز – کرج

 این سمینار در بخشهای ارائه مقالات تخصصی در زمینه های مختلف برنامه ریزی شده است.

۱- نقش زنبورعسل در گرده‌افشانی و افزایش محصولات کشاورزی‌، احیاء مراتع و حفظ محیط زیست

۲- تولیدات زنبورعسل، فرآوری‌، بسته بندی و استانداردسازی آنها

۳- کاربرد تولیدات و فرآورده‌های جانبی زنبورعسل در تغذیه‌، بهداشت‌، درمان بیماریهای انسانی‌، صنعت و …

۴- مطالعات اقتصادی– اجتماعی و بازاریابی محصولات زنبورعسل

۵- پرورش و تغذیه زنبورعسل

۶- ژنتیک و اصلاح‌نژاد زنبورعسل

۷- آفات و بیماری‌های زنبورعسل

۸ – تأثیر تغییرات آب و هوایی، خشکسالی و گردوغبار روی بیولوژی زنبورعسل و تولیدات آن

۹-شناسایی گیاهان مورد استفاده زنبورعسل و تقویم زنبورداری مناطق مختلف کشور

۹- زیست شناسی و رفتار شناسی زنبورعسل

۱۰- وسایل و تجهیزات صنعت زنبورداری

۱۱- ترویج و نقش آن در توسعه صنعت زنبورداری

۱۲- زنبورعسل در ادیان و ادبیات

بدینوسیله از کلیه اساتید، محققین، کارشناسان، دانشجویان و دست اندرکاران زنبورعسل کشور دعوت بعمل می‌آید تا در صورت تمایل به شرکت در این سمینار، فرم ثبت نام تکمیل شده و خلاصه مقالات خود را طبق دستورالعمل ذیل حداکثر تا تاریخ  ۹۲/۸/۳۰ به آدرس الکترونیکی سمینار Apisociety1384@gmail.com یا به دبیرخانه هشتمین سمینار پژوهشی زنبورعسل کشور ارسال نمایند:

– خلاصه مقالات ارسالی باید از غنای علمی کافی برخوردار بوده و در برگیرنده اهمیت موضوع، روش‌ها و نتایج بدست آمده از پژوهش باشد‌.

– خلاصه مقالات ارسالی نباید در مجلات علمی و همایش‌های دیگر ارائه و یا چاپ شده باشد‌.

– خلاصه مقالات فارسی و انگلیسی حداکثر در ۳۵۰ کلمه تهیه شود.

– اسامی نویسندگان به ترتیب نام ونام خانوادگی ذکر شود و با کشیدن یک خط زیر نام یکی از نویسندگان‌، فرد ارائه دهنده مشخص گردد‌. آدرس محل کار نویسندگان خلاصه مقاله و آدرس پست الکترونیکی ارائه‌دهنده در زیر اسامی ذکر شود.

هرفرد شرکت کننده می تواند حداکثر ارائه کننده ۲ مقاله باشد.

– خلاصه مقالات ارسالی باید توسط نرم‌افزار Word 2007یا  Word 2010 به شرح پیوست تهیه گردد: در متن فارسی قلم عنوان میترا سیاه پوینت ۱۴ قلم اسامی نویسندگان و محل کار آنها میترا سیاه پوینت ۱۲ و قلم متن میترا ۱۴، حاشیه چپ و راست ۲/۵سانتی متر حاشیه بالا و پایین ۳ سانتی‌متر، فواصل سطر متن ۰/۸۵سانتی‌متر انتخاب واسامی لاتین به صورت ایتالیک نوشته شود.

* در متن انگلیسی قلم عنوان Times  new roman 13 Bold، قلم اسامی نویسندگان Times new roman 11 Bold، قلم محل کار نویسندگان Times new roman 11 Italic  و قلم متن Times new roman 12 انتخاب گردد.

– در زمان سمینار ارائه پوستر باید در قطع ۱۱۰ × ۸۰  سانتیمتر و شامل عنوان مقاله‌، نام و نشانی نویسندگان، چکیده فارسی و انگلیسی، مقدمه، مواد و روشها، نتایج، بحث و منابع مورد استفاده بوده و بصورت افقی تهیه گردد. توصیه می‌شود مطالب شکلها و نمودارها با استفاده از رنگهای مختلف تهیه گردد و ارائه‌دهنده پوستر موظف به حضور در ساعات اعلام شده در محل نمایش پوستر ها می باشد.

شرایط و هزینه‌های مربوط به ثبت نام: از علاقه‌مندان به شرکت در سمینار درخواست میشود با مراجعه به آدرس اینترنتی(http:/apisociety.ir) فرم ثبت‌نام را تکمیل و ارسال نمایند. حق ثبت نام شرکت در سمینار برای افراد غیرعضو مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال، برای اعضای انجمن ۶۰۰۰۰۰ ریال و برای دانشجویان با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل ۳۵۰۰۰۰ ریال می‌باشد. دانشجویانی که مایل به استفاده از تخفیف دانشجویی هزینه ثبت نام سمینار هستند، لازم است گواهی دانشجویی خود را به تأیید آموزش دانشکده مربوطه رسانده و همراه اسکن فیش واریزی به آدرس سایت سمینار ارسال نمایند.

از شرکت‌کنندگان تقاضا می‌شود مبلغ مربوط به هزینه‌ ثبت نام را به حساب مهرگستر ۵۳۹۲۶۲۱۱۴ به نام انجمن زنبورعسل ایران نزد بانک کشاورزی شعبه طالقانی- ولیعصر‌(‌تهران) واریز نموده و تصویر فیش مربوط را حدأکثر تا تاریخ ۲۰ /۱۰ /۱۳۹۲ به نشانی سمینار ارسال دارند.

ثبت نام با تأخیر:

بعداز آخرین مهلت ثبت نام به ترتیب یرای افراد غیر عضو مبلغ ۸۰۰۰۰۰ ریال، اعضای انجمن ۷۰۰۰۰۰ ریال و دانشجویان ۴۵۰۰۰۰ ریال خواهد بود.

امکانات اسکان در محل سمینار:

امکانات اسکان و خدمات‌رسانی به صورت خوابگاه دانشجویی مجردی بوده و تنها در اختیار ثبت نام کنندگان محترم قرار خواهد گرفت. بنابراین به دلیل محدودیت امکانات رفاهی، متأسفانه پذیرش خانواده‌های محترم مقدور نمی‌باشد. هزینه اسکان برای هر نفر در هر شب ۱۰۰۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

امکانات صرف غذا:

هزینه‌‌ پذیرایی شرکت‌کنندگان در سمینار برای صبحانه  ۳۰۰۰۰ ریال، ناهار۹۰۰۰۰ریال و شام ۶۰۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است. لطفاً در موقع تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی تعداد وعده‌های غذا در هر نوبت را در جدول غذایی سمینار مشخص نمایند.

نشانی محل برگزاری سمینار :

کرج – خیابان شهید دکتر بهشتی – روبروی دهقان ویلای اول – موسسه تحقیقات علوم دامی کشور‌، صندوق پستی ۱۴۸۳ – کد پستی۳۱۵۸۵

تلفن ۳۴۴۳۰۰۱۰ (۰۲۶)

دورنگار: ۳۴۴۶۴۲۱۹ و  ۳۴۴۱۳۲۵۸ (۰۲۶)

 

پاسخ دهید