زنبور.نت > اخبار > عمومی > نحوه ثبت نام در سایت

نحوه ثبت نام در سایت

اگر برای بار نخست وارد وب سایت شده اید و هنوز به عضویت آن در نیامده اید، ابتدا با کلیک بر روی گزینه عضویت وارد صفحه ثبت نام شوید.

در این صفحه ابتدا نام کاربری خود را به انگلیسی انتخاب نموده سپس آدرس ایمیل واقعی خود را بدون www در قسمت مربوطه وارد نمایید (اگر آدرس ایمیل واقعی نباشد ایمیل فعالسازی برای شما ارسال نمی‌شود) برای امنیت بیشتر رمز عبور را ترکیبی از حروف، اعداد و استفاده از کاراکترهای ویژه (!.#.$.%……) انتخاب کرده و آن را دوباره در قسمت بعدی به دقت وارد نمایید.

در قسمت جزئیات پروفایل جنسیت خود را مشخص می‌کنید. سوال امنیتی پاسخ داده و برای خاتمه فرآیند ثبت نام گزینه تکمیل ثبت نام را انتخاب کرده و در انتهای کار کلید ثبت نام را فشار دهید.

حال برای شما یک ایمیل فعالسازی ارسال شده است لطفاً ایمیل خود را چک نمایید (اگر ایمیل در inbox شما رویت نشد پوشه bulk و یا spam را چک بفرمایید.) ایمیل مورد نظر را باز کرده و بر روی لینک ارسالی آن کلیک کنید اگر به صورت لینک مشاهده نشد آدرس فوق را کپی کرده و در آدرس بار خود قرار دهید حال عضویت شما در وب سایت فعال شده و می توانید با وارد کردن کد کاربری و رمز عبور وارد سایت شوید.

اگر تمام مراحل فوق را به درستی انجام داده باشید یک ایمیل خوش آمدگویی برای شما ارسال می‌شود.